Πέμπτη, 10 Ιουνίου 2010

ΤΟ ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΒΗ AGIOKAMPOS «Back to the Future» 2010 MAISTRA

Ήδη έγιναν κάποιες πολύ μικρές αλλαγές στο πρόγραμμα, του «Back to the Future» 2010 MAISTRA, χωρίς να μεταβληθεί στο ελάχιστο η ροή των αγώνων, εξαιτίας προβλήματος στην ηλεκτροδότηση του γηπέδου 1. Οι αλλαγές αφορούν τις ώρες στα παιγνίδια της Παρασκευής, μία μετατόπιση στα ωράρια του απογευματινού προγράμματος του Σαββάτου από 17.30 σε 17.00 και επίσης μια πολύ μικρή αλλαγή στα βραδινά παιγνίδια τα οποία και μεταφέρθηκαν το γήπεδο 2. Η οργανωτική επιτροπή ζητάει την κατανόηση σας για την μικρή αυτή αναστάτωση.

Στο πρώτο τουρνουά του 11ου Πανελληνίου Πρωταθλήματος Beach Handball «Back to the Future» 2010 MAISTRA στον Αγιόκαμπο, συμμετέχουν 11 ομάδες ανδρών χωρισμένες σε 2 ομίλους και 4 Γυναικών. Η Τεχνική σύσκεψη θα γίνει στις 8 η ώρα το Βράδυ της Παρασκευής και αμέσως μετά θα ξεκινήσουν οι αγώνες.

ΟΜΙΛΟΙ ΑΝΔΡΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

  • Παναιτωλικός.
  • ICS Εύρυτος Βόλου
  • Summer 04
  • City Unity College
  • Δράμα 2010

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

  • Πολιτεία Athens
  • Vamos 2005 BHT
  • Ηλιούπολη BHC
  • Ζευς Θες/κης
  • Ιωνικός Ν. Μαγνησίας
  • Νταμιάνα Αρτας

ΟΜΙΛΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  • Avant Garde
  • SubMarine
  • Ηλιούπολη BHC
  • ICS Εύρυτος Βόλου

Ακολουθεί το πρόγραμμα των αγώνων με μπλε γράμματα οι αγώνες των ανδρών με κόκκινα γράμματα οι αγώνες των γυναικών, μέσα σε παρένθεση το γήπεδο των αγώνων.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/6/2010

  • 20.00 Τεχνική σύσκεψη, Παρουσίαση ομάδων, Αλλαγές κανονισμών, Γενικές ενημερώσεις.
  • 21.00 A…Παναιτωλικός – ICS Εύρυτος Βόλου (2)
  • 21.40 A…Πολιτεία Athens – Ηλιούπολη BHC (2)
  • 22.15 A…Νταμιάνα Αρτας – Vamos 2005 BHΤ (2)
ΣΑΒΒΑΤΟ 12/6/2010
  • 09.15 A…Summer 04 – City Unity College (1)
  • 09.15 A…Iωνικός Ν. Μαγνησίας – Ζευς (2)
  • 10.00 Γ…Avant Garde – ICS Εύρυτος Βόλου (1)
  • 10.00 Γ…SubMarine – Ηλιούπολη BHC (2)
  • 10.45 Α…Νταμιάνα Αρτας – Πολιτεία Athens (1)
  • 10.45 Α…Ζευς – Ηλιούπολη BHC (2)
  • 11.30 Α…Ιωνικός Ν. Μαγνησίας – Vamos 2005 ΒΗΤ (1)
  • 11.30 Α…ICS Εύρυτος Β. – Summer 04 (2)
  • 12.15 Γ…SubMarine – ICS Εύρυτος Β. (1)
  • 12.15 Α…Παναιτωλικός – Δράμα 2010 (2)
  • 13.00 Α…Πολιτεία Athens – Zευς (1)
  • 13.00 Γ…Avant Garde – Ηλιούπολη BHC (2)
  • 13.40 Α…Παναιτωλικός – CU College (1)
  • 13.40 A…ICS Εύρυτος Β. – Δράμα 2010 (2)

Διακοπή μεσημεριανή και παρακολούθηση του πρώτου παιγνιδιού της Εθνικής Ελλάδος στο Μουντιάλ της Ν. Αφρικής.

  • 17.00 Α…Vamos 2005 ΒΗT – Hλιούπολη BHC (1)
  • 17.00 Α…Νταμιάνα Αρτας – Ιωνικός Ν. Μαγν. (2)
  • 17.45 Α…Παναιτωλικός – Summer 04 (1)
  • 17.45 A…CU College – Δράμα 2010 (2)
  • 18.30 Α…Ζευς – Νταμιάνα Αρτας (1)
  • 18.30 Α…Vamos 2005 BHT – Πολιτεία Athens (2)
  • 19.15 A…Ηλιούπολη BHC – Ιωνικός Ν. Μαγν. (1)
  • 19.15 Α…Δράμα 2010 – Summer 04 (2)
  • 20.00 Γ…Αvant Garde – SubMarine (1)
  • 20.00 Γ…Ηλιούπολη BHC – ICS Εύρυτος Β. (2)
  • 20.40 Α…Vamos 2005 ΒΗΤ – Zευς (1)
  • 20.40 Α…ΙCS Εύρυτος Β. – CU College (2)
  • 21.20 Α…Ηλιούπολη BHC – Νταμιάνα Αρτας (2)
  • 22.00 Α…Ιωνικός Ν.Μαγν. – Πολιτεία Athens (2)

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/6/2010

  • 09.45 Α…Α5-Β5 Θέσεις 9-10 (1)
  • 10.30 Γ…1η – 4η Ημιτελικός Α’ (1)
  • 10.30 Γ…2η – 3η Ημιτελικός Β’ (2)
  • 11.15 Α…Α1 – Β2 Ημιτελικός Α’ (1)
  • 11.15 Α…Β1 – Α2 Ημιτελικός Β’ (2)
  • 12.00 Α…Α3 – Β3 Θέσεις 5-6 (1)
  • 12.00 Α…Α4 – Β4 Θέσεις 7-8 (2)
  • 13.00 Μικρός τελικός γυναικών 3-4 (1)
  • 14.00 Μικρός τελικός ανδρών 3-4 (1)
  • 15.00 ΤΕΛΙΚΟΣ γυναικών 1-2 (1)
  • 16.00 ΤΕΛΙΚΟΣ ανδρών 1-2 (1)
  • Απονομές επάθλων

Επίσημη πληροφόρηση για όλες τις εξελίξεις του τουρνουά στη σελίδα Kosmetpal-BH.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου