Τετάρτη, 30 Ιουνίου 2010

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ 11ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟY ΠΡΩΤ/ΜΑΤΟΣ BEACH HANDBALL (Μετά από 3 τουρνουά)

Άνδρες:
1. ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ: 394π.
2. VAMOS 2005: 386π.
3. SUMMER 04: 371π.
4. ILIOUPOLI BHC: 353π.
- CITY UNITY COLLEGE: 353π.
6. ΔΡΑΜΑ 2010: 293π.
7. POLITEIA ATHENS: 226π.
8. ΖΕΥΣ: 213π.
9. ICS ΕΥΡΥΤΟΣ BOΛΟΥ: 193π.
10.ΟUTSIDERS 2010: 120π.
11. ΓΚΙΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ: 110π.
12. ΦΥΣΑΛΙΔΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ: 105π.
13. CTHULHU'S MEN'S BHT: 100π.
14. ΝΤΑΜΙΑΝΑ ΑΡΤΑΣ: 78π.
15. ΙΩΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ: 73π.
16. ΝΕΟΣ Π.Α.Ο.Κ.: -10π.
- FRIENDS ΚΙΛΚΙΣ: -10π.

Γυναίκες:
1. AVANT GARDE: 231π.
2. SUBMARINE: 181π.
3. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ: 166π.
- ICS ΕΥΡΥΤΟΣ ΒΟΛΟΥ: 166π.

ΤΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΟΥ 11ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤ/ΜΑΤΟΣ

11- 13 Ιουνίου: Αγιόκαμπος Λάρισας (68π.)
18- 21 Ιουνίου: Περαία Θεσ/κης (83π.)
25- 27 Ιουνίου: Ίσσος Κέρκυρας (93π.)

2- 4 Ιουλίου: Λούτσα Πρέβεζας (διοργ.: Νίκος Γιαμούρης, 6973813158, nikgiam@yahoo.gr, http://www.handballnews.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=58%3A-qq&catid=38%3Abeach-handball&Itemid=87 )

9- 11 Ιουλίου: Λουτράκι (διοργ.: Νίκος Κερασοβίτης, 6937456146, nkeras@sportcamp.gr, http://www.sportcamp.gr/default.aspx )

16- 18 Ιουλίου: Αλμυρός Βόλου (διοργ.: Βασίλης Χουλιάρας, 6976803703, choulio2009@hotmail.com)

24- 25 Ιουλίου: "Καράβι" Σχινιά (Final-4, διοργ.: ΟΧΕ, 2108258818, national@hhf.org.gr, http://www.karavi.gr/events/default.aspx?v=events )

ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥ 11ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤ/ΜΑΤΟΣ (2009- 10)

Άνδρες:
ΔΡΑΜΑ 2010 (Κ. Τσελίδης, tselidis@yahoo.gr)
ΖΕΥΣ (Δ. Σαλονικιός, beachhandball2007@yahoo.gr)
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ (Π. Σωτηρίου, panosss_23@hotmail.com)
ΝΤΑΜΙΑΝΑ ΑΡΤΑΣ (Κ. Λακκάς, konlak21@yahoo.gr)
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (Γ. Λαζαρίδης, lazaridis_2001@hotmail.com)
CITY UNITY COLLEGE (Ν. Γιαμούρης, nikgiam@yahoo.gr)
CTHULHU'S MEN'S BHT (Γ. Μπαχάς, hellasbachas@gmail.com)
FRIENDS KΙΛΚΙΣ (Αν. Αργυριάδης, nasos1@hotmail.com)
ICS ΕΥΡΥΤΟΣ ΒΟΛΟΥ (Έλ. Γιαννακοπούλου, elen-gian@hotmail.com)
ILIOUPOLI BHC (Δ. Παπουτσιδάκη, napokremo@hotmail.com)
OUTSIDERS 2010 (Ν. Τάτσης, nikosgti18@hotmail.com)
POLITEIA ATHENS (Γ. Χήνος, sales@cps-courier.gr)
SUMMER 04 (Κ. Γουργούμης, gourgoumi525@hotmail.com)
VAMOS IRA 2005 BHT (Β. Χαρίτσος, vamosira@yahoo.gr)
ΦΥΣΑΛΙΔΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (Π. Συρράκος, sirkost@otenet.gr)
ΓΚΙΝΗΣ ΣΧΟΛΕΣ ΟΔΗΓΩΝ (Γ. Δεληγιάννης, bodreli@hotmail.com)


Γυναίκες:
AVANT GARDE (Μ. Καραντώνη, avantgardebh@yahoo.gr)
ICS ΕΥΡΥΤΟΣ ΒΟΛΟΥ (Έλ. Γιαννακοπούλου, elen-gian@hotmail.com)
ILIOUPOLI BHC (Ν. Κρεμόνας, dpapoutsidaki@hotmail.com)
SUBMARINE (Έλ. Μάστακα, mpouklakia@hotmail.com)

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ

ΓΟΥΣΙΟΣ Π.: 5 αγωνιστικές (εξέτισε 1)
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ Ν.: 5 αγωνιστικές
ΚΟΡΚΟΣ Β.: 2 αγωνιστικές
ΔΗΜΟΥ Κ.: 2 αγωνιστικές
ΜΠΟΥΛΑΣ Γ.: 2 αγωνιστικές
ΝΕΜΕΣΙΣ (γυν.): -4π.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου